04-689-6222
X סגור תפריט דף הבית אודות מוצרים המלצות מאמרים צור קשר

תקנון ומדיניות

לקוח יקר יש לעיין בתקנון החברה באתר
תודה שבחרתם בשרותי ההדפסה ו/או שרותי העיצוב גרפי של דפוס גל. בעלת האתר הינה חברת “דפוס גל”, וכל המכירות באתר מנוהלות ע”י חברת “דפוס גל” (להלן “החברה”). בכל מקום בו יש שימוש בלשון זכר, הכוונה לשני המינים.
1. כללי
יש לקרוא בעיון רב את תקנון האתר ואת כל תנאי השימוש הבאים. רכישה ו/או שימוש באתר מהווה את הסכמתך לתקנון וכל תנאי השימוש המפורטים להלן. במידה ואינך מסכים לאחד מתנאי הסכם זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר. החברה רשאית לבצע שינויים באתר, בתוכנו ובתקנון בכל עת וללא הודעה מראש, ולכן המשתמשים מתבקשים לקרוא את התקנון בכל שימוש באתר.
2. זכויות יוצרים
האתר מכיל מידע, תמונות, איורים, מסמכים, עיצובים גרפיים, דוגמאות, טקסטים שונים, כלי תוכנה וקוד מחשב, אפליקציות ויישומים, מסדי נתונים, קבצים ותכנים שונים (לכל אלו יקראו הלן “תוכן”). כל זכויות היוצרים והקניין באתר על כל מרכיביו ותכניו הינם ויהיו בכל עת קניינה של חברת דפוס גל בלבד. אין לשכפל ו/או להעתיק ו/או לצלם ו/או לתרגם ו/או להפיץ ו/או להציג בפומבי ו/או להקליט ו/או להפיק רישיון ו/או ליצור עבודות נגזרות ו/או למכור ו/או למסור לצד שלישי כל חלק ממרכיבי האתר ותוכנו בלא הסכמתה המפורשת של “דפוס גל” בכתב ומראש. השם “דפוס גל”, שם המתחם (דומיין) של האתר וסימני המסחר (אלו שנרשמו ואלו שלא נרשמו) של דפוס גל הינם קניינה הבלעדי של דפוס גל. הלקוח מתחייב כי הקבצים שיועלו על ידיו לא יכללו כל טקסט, עיצוב גרפי, תמונה או כול חומר אחר השייך לגורם שלישי.
3. קבצים ותכנים שיועלו / יעוצבו ע”י הלקוח
הלקוח מתחייב כי כל התכנים אשר יועלו על ידיו לא יכללו טקסטים, עיצובים, גרפיקות, תמונות, איורים, סימנים מסחריים או כל חומר אחר אשר שייכים לגורם שלישי ושיש עליהם זכויות יוצרים או מהווים סימן מסחרי של מישהו, אלה אם כן יש ברשותו הרשאה מתאימה מהבעלים על זכויות היוצרים הללו. ביצוע הזמנה ע”י הלקוח מהווים את התחייבות הלקוח כי העבודה אינה מפרה כל זכות שהיא של צד שלישי וכי הוא רכש את כל הזכויות הדרושות לביצוע העבודה. כמו כן הלקוח מאשר כי הכיתוב, הגהה, העיצוב והתוכן הנם נכונים ומספקים בעיניו, ביצוע הזמנה ע”י הלקוח מהווה אישור להדפסת המוצר במדויק כפי שהוא מופיע באתר ההזמנה, והלקוח מבין כי לאחר האישור לא יתאפשרו שיוניים וכול טעות הינה באחריותו הבלעדית. אם הלקוח מספק עיצובים ו/או תמונות, עליהם להיות במודל צבעים CMYK וברזולוציה של 300 פיקסלים לאינץ’ (DPI). החברה אינה אחראית לסטיות בצבעים שקורות בעקבות המרת הקבצים ממודל RGB למודל CMYK. החברה אינה אחראית לתמונות שיצאו מטושטשות, מעוותות או “מפוקסלות” עקב רזולוציה לא מתאימה. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו כתוצאה משגיאות כתיב, “בלידים” (שמירת מרחק מהשוליים) לא תקינים (יש לשמור מרחק של לפחות חצי סנטימטר בין השוליים של המסמך לתחילת הטקסטים והאלמנטים החשובים במסמך על מנת שלא יחתכו.
4. זמני אספקה
החברה תייצר כל מוצר שנרכש באתר בהתאם למוצר שהוזמן, לפי הפירוט להלן:
פליירים, פוסטרים, פנקסים – עד 3 ימי עסקים
כרטיסי ביקור, גלויות, מגנטים, מדבקות, סטיקרים, דפי לוגו, מעטפות, פורמט רחב,– עד 7 ימי עסקים
כרטיסי ביקור, גלויות ומוצרים אחרים עם השבחות מיוחדות (לכה סלקטיבית / שטאנץ / הטבעת זהב / כסף / הבלטה) – עד 14 ימי עסקים
כל מוצר אשר לא נכלל בפירוט לעיל יסופק תוך 7 ימי עסקים, אלא אם כן סוכם אחרת במפורש מול נציגינו. הזמנים המצויינים כוללים רק ימי חול ללא ימי שישי-שבת וחגים, הנספרים מיום אישור קבלת התשלום ע”י נציגינו. במידה ונדרש לך זמן אספקה מהיר יותר, יש לפנות אלינו בבקשה זו ונבדוק את האפשרות לאספקה בזמן הנדרש. החברה אינה אחראית לאיחור האספקה מחמת “כוח עליון”, או גורמים מעבר לשליטה של החברה.
5. משלוח
עלויות המשלוח אינן נכללות במחיר המוצר ואין לראותם כחלק ממחיר המוצר אלא כתוספת המיועדת לכסות את עלויות המשלוח של המוצר ללקוח. זמן המשלוח לישובים שאינם מוגדרים כישובים חריגים – הינו בין 1-3 ימי עסקים. זמן המשלוח הינו בנוסף לזמן האספקה שהוגדר בסעיף 4. המשלוח מתבצע ע”י חברת שליחויות חיצונית, ובאחריותה. החברה אינה אחראית לאיחור האספקה מחמת “כוח עליון”, או גורמים מעבר לשליטה של החברה.
6. איסוף עצמי
לקוח המעוניין לקבל לידיו את המוצר באופן עצמאי יסמן זאת במקום המתאים בטופס ההזמנה. במקרה של איסוף עצמי, לא יחויב הלקוח עבור המשלוח. איסוף המוצר יתאפשר ממשרדינו. לקוח המבצע איסוף עצמי של המוצר, יהיה אחראי לכל נזק שהוא, אשר יגרם למוצר מרגע שהמוצר הועבר לחזקתו.
7. התאמת צבעים וסטיות סטנדרטיות
אנו עושים את מירב המאמצים להתאים את הצבעים לקובץ הממוחשב, אך יש לקחת בחשבון כי קיימת סטייה בתצוגה של מסמכים שונים, וכן סטייה בין צבעי מסך (“צבעי אור”) המורכבים משלושה צבעים, לבין צבע מודפס המורכב מארבעה צבעים. לכן סטייה של עד 15% בצבעים הינה סטייה סטנדרטית. החברה אינה מספקת שירותי התאמת צבעים ואינה יכולה להתחייב לצבעים הזהים במאת האחוזים לתצוגת המסך או להדפסה קודמת. כמו כן קיימת סטייה של עד 3 מ”מ בחיתוך מכול צד, לכן חשוב מאוד שהטקסטים והאלמנטים החשובים יהיו במרחק של לפחות 5 מ”מ על מנת להבטיח שלא יחתכו. סטיות אלו נחשבות לסטיות סטנדרטיות ונובעות מהבדלי צבע וגודל בין מסך המחשב להדפסה בפועל. יש לציין כי לרוב הסטיות הן מזעריות ורוב הלקוחות אינם חשים בהן כלל.
8. מדיניות החזרות וביטול עסקה
בכל מקרה שיתגלה פגם במוצר הנובע מתקלה בייצור (שאינו בטווח הנורמה כמפורט בסעיף 7), החברה תפצה את הלקוח במוצר זהה ללא תשלום. בשום מקרה לא יעלה הפיצוי על עלות המוצר המקורי. במידה והלקוח לא יהיה מעוניין במוצר זהה ללא עלות הוא יוכל לקבל החזר כספי מלא על עלות המוצר. החזר כספי יינתן ללקוח רק לאחר החזרת המוצר למשרדי החברה בצירוף מכתב מהלקוח עם פירוט הפגם, ניתן לבטל עסקה ולקבל החזר כספי מלא עבור הדפסת מוצר רק אם המוצר עדיין לא הודפס ולא הוצאו גלופות המשמשות לייצור המוצר - את בקשת ביטול ההדפסה יש לשלוח למייל של המחלקה הגרפית או יצירת קשר טלפונית תוך זמן סביר (עד שעה משליחת הקובץ להדפסה).
9. סודיות המידע של הלקוחות
בתהליך ההזמנה הלקוח מתבקש למסור מידע כגון פרטים אישיים, פרטי התקשרות, כתובת ופרטי תשלום. מטרת מסירת הפרטים היא לאפשר לחברה לספק את המוצרים ו/או השירותים ללקוח, ונעשית על פי רצונו של הלקוח ובהסכמתו של הלקוח למסירתם. החברה מתחייבת לא לעשות כל שימוש במידע. הגישה למידע תתאפשר רק לעובדי החברה הזקוקים לו על מנת לספק שירות ללקוח. כמו כן החברה רשאית להעביר את פרטי הלקוח במקרים הבאים:
– העברת פרטי העסקה לחברת האשראי לצורך חיוב ללא פרטי כרטיס האשראי.
– העברת פרטי הלקוח (שם כתובת וטל’) לחברת השליחויות לצורך ביצוע השליחות ללא פרטי כרטיס האשראי.
החברה יכולה לשלוח ללקוח הודעות דוא”ל אודות שינויים בסטטוס של הזמנותיו, מבצעים, ועדכונים. הלקוח יכול לבחור להתנתק משירות קבלת העדכונים בכל עת באמצעות לחיצה על הקישור המיועד בהודעת הדוא”ל עצמה. מערכת האתר נבנתה תוך נקיטה בכל האמצעים האפשריים להגן על הנתונים ועל פרטיות המשתמשים. אולם במקרים שמעבר לשליטתנו או מחמת “כוח עליון” לא תישא החברה באחריות לכל נזק, ישיר או עקיף שעלול להיגרם ללקוח או למישהו בשמו, אם המידע האמור יועבר או ינוצל לרעה.
10. הבנת התקנון ואישורו
אישור הזמנה ע”י הלקוח תחשב כהסכמה מצידו לכל התנאים בתקנון זה. השימוש באתר ובתכניו ניתנים בהתאם להחלטות החברה, ולא תהיה ללקוח כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה, בגין תכונות השימוש, המוגבלות או התגובות שיעורר הפרסום האתר בכלים ובתכנים שבו. השימוש באתר על כל תכניו יעשו לפי בחירתו ורצונו של הלקוח והינם באחריותו הבלעדית והמלאה.
*הפירוש והאכיפה של כללים ותנאים אלה ו/או פעולה או סכסוך הנובע מהם, יתנהל לפי חוקי מדינת ישראל ויתקיים במידת הצורך בבית המשפט בחיפה.


נעשה באהבה ע"י © כל הזכויות שמורות 2022  תקנון ומדיניות
ההודעה נשלחה בהצלחה!
נציגנו ישובו אליכם בהקדם, תודה